motoryzacja

Zadbaj o serce swojego wozu

Napęd bez wątpienia jest najważniejszą częścią składową któregokolwiek auta. To bezsprzecznie dzięki jego działaniu, samochód jest w stanie jeździć i spełniać swą najważniejszą funkcję. Aby, nasz samochód był w stu procentach sprawny, niezwykle ważne jest dokładne dbanie o przytoczony silnik, jak również jego podzespoły. W ten sposób uzyskamy pewność jego nieprzerwanej pracy, a także dłuższą sprawność napędu.

Weekend z historią motoryzacji

Masz chętkę oryginalnie zagospodarować wolne chwile z rodziną? Obowiązki oraz zajęcia szkolne pozostawiają ledwie sobota i niedziela? Nie jest to trudność. Wybierz się do muzeum środków lokomocji. Przez wiele lat kraj nad Wisłą była pośród istotnych producentów czterech kółek czy jednośladów. Mimo, że ich przeszłość jest zasobna nie zaistniało muzeum zbierające historyczne pojazdy w jednym miejscu. Niemniej amatorzy rozwoju transportu zadbali o to, ażeby w nie jednym mieście Polski można było ujrzeć cuda pojazdów sprzed lat.

Kamerka samochodowa – kiedy się przyda i jak ją zamontować

Od niedawna dużo mówi się o użytkowaniu kamerek samochodowych. Jest to bardzo funkcjonalny element który przyda się w każdej podróży, ponieważ w razie nagłego zdarzenia wszystkie momenty są rejestrowane. Jeśli interesuje Cie dany temat to zapraszam do poniższego artykułu.

Tatuaże dla sympatyków aut oraz motocykli

Ilość pasjonatów motoryzacji, którzy oddają sympatię do swojego hobby za pomocą tatuażu, stale się powiększa, zupełnie jak liczba ludzi decydujących się na tatuaże w ogóle. Duża część z nich, już na początku opracowywania wzoru, ma dokładną wizję tego, jak powinien prezentować się końcowy efekt. Zwłaszcza że współcześnie tatuaż niejednokrotnie wykracza poza zwykły obraz na ciele, jest nośnikiem jakiejś idei, albo coś symbolizuje.