Kilka pomysłów na prezenty dla fana motoryzacji

Mamy w roku co najmniej kilka okazji, gdy należy obdarować kogoś bliskiego prezentami. Urodziny, imieniny, choinka, różnego rodzaju rocznicę – nic dziwnego, że w pewnym momencie może zabraknąć pomysłów. Dlatego pomyślałam o przygotowaniu listy, która ułatwi tę procedurę. Na mojej liście znajdziesz drobiazg za niewielkie kwoty, ale duże prezenty, na które trzeba będzie wyłożyć więcej pieniędzy – jednak wszystkie są warto swojej ceny.

 

 

Drobiazgi

W tej kategorii znajdziesz kilka drobnych upominków, których koszt jest raczej symboliczny, a które wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego.

Brelok do kluczyków samochodowych

Możesz wybrać coś zabawnego, jeśli przygotowujesz prezent dla znajomej osoby. Jeśli jednak obdarowanym ma być ktoś, z kim masz raczej oficjalne lub niezbyt bliskie relacje – poszukaj czegoś eleganckiego.

Model wymarzonego samochodu

Jeśli twój przyjaciel marzy o konkretnym modelu BMW, ale jeszcze przez pewien czas nie będzie go na niego stać – sprezentuj mu ten samochód w odpowiedniej skali ;).

Kubek z samochodowym nadrukiem

Tak naprawdę kubek to tylko jeden z pomysłów. Mogą to równie dobrze być podstawki pod szklanki, ciekawe poduszki, etui na telefon czy inne przedmioty codziennego użytku, które w końcu nie muszą być nudne. Niech od razu będzie widać, do kogo należą!

Praktyczne prezenty

W tej kategorii umieściłem wszystkie te rzeczy, które zwyczajnie mogą się przydać zmotoryzowanej osobie.

Zestaw kosmetyków samochodowych

Każdy woli jeździć zadbanym autem, prawda? Taki zestaw to bardzo praktyczny prezent, który przyda się, nawet gdy nie tylko my wpadniemy na taki pomysł – w końcu kosmetyki się zużywają.

Kamerka samochodowa

To coraz częściej obowiązkowe wyposażenie samochodów. W razie kolizji zapis jej przebiegu może zostać potem poważnym dowodem w sądzie.

Alkomat

Tego typu gadżet szczególnie przydaje się, gdy wiemy, że w rodzinie kierowcy jest wiele imprez. Dzięki temu na drugi dzień nie będzie musiał zastanawiać się, czy aby na pewno może już wsiąść za kierownicę – będzie mógł to po prostu sprawdzić. Dzięki temu zwiększy się jego bezpieczeństwo.

Niezapomniane wrażenia

Ostatnia kategoria prezentów to prezenty niematerialne. W szerokiej ofercie kart prezentowych można znaleźć wiele przeżyć, które pozostaną niezapomnianymi wrażeniami dla fana motoryzacji. Ich ceny również są różne – w zależności od wybranej atrakcji.

Drift wybranym modelem auta

Na specjalnym torze nasz obdarowany będzie mógł przetestować swoje umiejętności pod okiem profesjonalisty. I w wymarzonym samochodzie.

Off-road

Nie każdy może pozwolić sobie na samochód terenowy, w dzisiejszych czas brakuje też czasu na regularne wycieczki. Dlatego warto zabrać bliską nam osobę na tego typu wycieczkę chociaż raz – niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Przejażdżka na torze sportowym

To zdecydowanie nie jest rzecz, którą robi się na co dzień. Przejażdżka rajdowym samochodem z pewnością zostanie na długo w pamięci.